Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Antigua Star SRL nga Ciorogarla:

Producator de pungi preformate

Herr Marius Groza
Sos Bucuresti 11
77055 Ciorogarla
Rumani


informacione të mëtejshme ligjore

SC Antigua Star SRL
Ro 26709155
J40/3232/2010

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë qese plastike
Makinë qese plastike Mamata Win 305 CP

Types of Films Laminates of PET+ALU+PE ,PET+PE, MET PET+PE, CPP+BOPP *** Processing Data Minimum Maximum Off-Wind Reel Diameter (mm) 500 We ...

Dërgoni kërkesën për Antigua Star SRL:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë qese plastike Mamata Win 305 CP

Types of Films Laminates of PET+ALU+PE ,PET+PE, MET PET+PE, CPP+BOPP *** Processing Data Minimum Maximum Off-Wind Reel Diameter (mm) 500 Web Width (Lay-Flat Sheet Width) (mm) 120 ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153