Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Steffen Laudenberg Sales & Service GmbH

Steffen Laudenberg Sales & Service GmbH fund Rosbach v.d.H.:

Sales & Service GmbH

Herr Steffen Laudenberg
Schlitterweg 10
61191 Rosbach v.d.H.
Gjermani
Hessen


Informacione të tjera ligjore

STEFFEN LAUDENBERG
SALES & SERVICE GMBH
Schlitterweg 10
61191 Rosbach v.d.H.
+491638912351
Amtsgericht Friedberg HRB 8881
Ust-IdNr. DE 815 782 449

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
4 makina rrotulluese të rrotullimit
4 makina rrotulluese të rrotullimit DAVI MCB R-30

DAVI MCB R-30 – construction year 2015 Showroom machine - brandnew capacity 3000 x 96 / 88 top roll 760mm bottom roll 700mm side rolls 600mm ...

shtypi Toggle
shtypi Toggle MABU HSS32/RC11

Compressive force: 320 KN Stroke rate: 100-1.000 /min stroke adjustment: 5-40 mm Bjk0cpjcyf Machine weight: 6.400 Kg table size: 605x400 mm ...

Profili Bending makine
Profili Bending makine DAVI MCP11

section modulus: 40-70 W/cm3 roll shafts diameter: 105 mm Roller outer diameter: 310 mm E8viiovmo Electrical power: 15 HP rolling speed: 7 m ...

Dërgo kërkesë te Steffen Laudenberg Sales & Service GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
4 makina rrotulluese të rrotullimit DAVI MCB R-30

DAVI MCB R-30 – construction year 2015 Showroom machine - brandnew capacity 3000 x 96 / 88 top roll 760mm bottom roll 700mm side rolls 600mm 400 V/50 Hz or 480 V / 60 Hz Includin......


shtypi Toggle MABU HSS32/RC11

Compressive force: 320 KN Stroke rate: 100-1.000 /min stroke adjustment: 5-40 mm Bjk0cpjcyf Machine weight: 6.400 Kg table size: 605x400 mm Feed length: 5-120 mm belt width: up to ......


Profili Bending makine DAVI MCP11

section modulus: 40-70 W/cm3 roll shafts diameter: 105 mm Roller outer diameter: 310 mm E8viiovmo Electrical power: 15 HP rolling speed: 7 m/min Price on request. Machine is delive......


4 roll Bending machine DAVI MCB E30

Nominal power: 3000x22/18 mm top roller: 370 mm bottom roller: 340 mm side rollers: 270 mm Btwgdyv Drive power: 25 HP Power supply: 400 V/50 Hz Including hardened rolls, cone bendi......


Shtypi drejtues mecamaq CD-100

Press capacity: 1.000 KN Price on request. We are your press partner for trade and service. Bqjcz8va......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej