Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Dimitris Kyriazis nga Athens:

We sell used machines worlwide.
If you won't find what you are looking for we should search around for you seeking for the best choice for you!

Herr Dimitris Kyriazis
Rodopis Str. 3
11855 Athens
Greqi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Universal frezë
Universal frezë WMW HECKERT FU 250 x 1000

Table: Length without / with gutter: 1130 / 1250mm Width without / with gutter: 250 / 335mm Speed range: 28 - 2800 rpm Feeds in: XYZ Rapid t ...

Vetë rrokullisja e fillit planetar
Vetë rrokullisja e fillit planetar HEROSLAM

We have for sale 2 sets of planetary dies M6 x 1,00 ISO (D2) with H=60, D=280, d=127, 1R+3S 120degr. NEW 700 Euro (each) 1 set of planeta ...

Makinë për përgjimin dhe shpimin e arrave
Makinë për përgjimin dhe shpimin e arrave INFRATIREA G16

4 MT, table 400 x 300 mm, with autom. feed and a right-/left hand run of spindle Bkdyh82v0m ...

Dërgoni kërkesën për Dimitris Kyriazis:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Universal frezë WMW HECKERT FU 250 x 1000

Table: Length without / with gutter: 1130 / 1250mm Width without / with gutter: 250 / 335mm Speed range: 28 - 2800 rpm Feeds in: XYZ Rapid traverse in: XYZ Connected load 5 kW Dime......


Vetë rrokullisja e fillit planetar HEROSLAM

We have for sale 2 sets of planetary dies M6 x 1,00 ISO (D2) with H=60, D=280, d=127, 1R+3S 120degr. NEW 700 Euro (each) 1 set of planetary dies M8 x 1,25 ISO (D2) with H=60, D=......


Makinë për përgjimin dhe shpimin e arrave INFRATIREA G16

4 MT, table 400 x 300 mm, with autom. feed and a right-/left hand run of spindle Bkdyh82v0m......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153