Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
LAB2 fund Berkel en Rodenrijs:

LAB2 is a company that operates in the analytical market. Sales of refurbished GC, HPLC, GCMS, LCMS, ICP, AAS and more analytical systems from manufacturers like: Agilent Technologies, WATERS, Thermo scientific, Shimadzu, Perkin Elmer, CTC Analytics.

Herr Illeh Hchilaf
Zeppelinstraat 7
2652 XB Berkel en Rodenrijs
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
HPLC e shkathët 1200 seri
HPLC e shkathët 1200 seri

Refurbished Agilent 1200 series HPLC including: - Binary or Quaternary pump - UV or DAD Detector - Autosampler - Degasser - Column Compartme ...

Kromatograf gazi i shkathët 6890
Kromatograf gazi i shkathët 6890

Refurbished Agilent 6890 GC including: - FID or TCD Detector - Split/split or PTV or COC inlet - Autoinjector 7683 with 100 vial tray - Chem ...

HPLC e Agilent 1100 seri
HPLC e Agilent 1100 seri

Refurbished Agilent 1100 series HPLC including: - Binary or Quaternary pump - UV or DAD Detector Bjicx7hp9e - Autosampler - Degasser - Colum ...

Dërgo kërkesë te LAB2:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
HPLC e shkathët 1200 seri

Refurbished Agilent 1200 series HPLC including: - Binary or Quaternary pump - UV or DAD Detector - Autosampler - Degasser - Column Compartment Bvy7pmg8 - Chemstation software with ......


Kromatograf gazi i shkathët 6890

Refurbished Agilent 6890 GC including: - FID or TCD Detector - Split/split or PTV or COC inlet - Autoinjector 7683 with 100 vial tray - Chemstation software with computer Bjicxtwkl......


HPLC e Agilent 1100 seri

Refurbished Agilent 1100 series HPLC including: - Binary or Quaternary pump - UV or DAD Detector Bjicx7hp9e - Autosampler - Degasser - Column Compartment - Chemstation software wit......


Agilent LCMS 6410A

Refurbished AGilent 6410A LCMS system including: - 6410A LCMS - 1200 series HPLC including, pump, autosampler, degasser, column compartment - Edwards roughing pump - Masshunter sof......


GCMS agilent 5973/6890 GC

Refurbished Agilent GCMS including: - 5973 MSD with Turbo pump - 6890 Network GC Bjic0tcctn - Split/splitless inlet (or other) - 7683 car injector with 100 vial tray - Edwards roug......


Agilent G1888 Modeluesi i hapësirës Agilent Technologies G1888

For sale from LAB2 in The Netherlands: Refurbished Agilent G1888 Headspace sampler Please contact LAB2 in The Netherlands for more analytical systems We are not an agent/reseller......


WATERS 2695 sistemi HPLC Waters 2695

For sale: refurbished WATERS 2695 HPLC system. Also available: Detectors for Waters HPLC systems and other brands HPLC systems form Agilent. Please contact LAB2 in The Netherlands ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej