Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Omr srl nga Travagliato:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr MICHELE Guarneri
Via Mulini 79/b-81/h
25039 Travagliato
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë pa bluarje qendrore
Makinë pa bluarje qendrore HARTEX SR4

centerless grinding machine Kogwlkwn ...

Dërgoni kërkesën për Omr srl:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë pa bluarje qendrore HARTEX SR4

centerless grinding machine Kogwlkwn......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153