Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CONFISERIE TRIKI LE MOULIN fund Sfax:

Confiserie Triki Le Moulin , we are confectionary Producer company from
Triki Group located in Tunisia . In Triki Group we are in a diffrent industrials activity.
Since 1948 ,Confiserie Triki Le Moulin produce chewing gum, bubble gum, candy soft /hard , Lollipop and Helva.

Herr karray krichen
Route de Gabes 3
3052 Sfax
Tunizi


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kompresorë ajri industrial
Kompresorë ajri industrial Atlas Copco ZR 250 E

Atlas copco Air compressor Model ZR 250 E OIL FREE AIR Electrical motors Nf2fj7h Two (2) machines available for sale , Year : 2003 and 199 ...

Prodhuesit e energjisë
Prodhuesit e energjisë Renault/ UNELEC ATU 315 L7

2 Power Generators UNELEC Item1: Diesel RENAULT Motor , Model ATU 315 L7 , 8 cylinders , 320 KVA Running Hours : 910 H Serial Number: N° ...

Dërgo kërkesë te CONFISERIE TRIKI LE MOULIN:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kompresorë ajri industrial Atlas Copco ZR 250 E

Atlas copco Air compressor Model ZR 250 E OIL FREE AIR Electrical motors Nf2fj7h Two (2) machines available for sale , Year : 2003 and 1997 Working Pressure : 7.5 bars......


Prodhuesit e energjisë Renault/ UNELEC ATU 315 L7

2 Power Generators UNELEC Item1: Diesel RENAULT Motor , Model ATU 315 L7 , 8 cylinders , 320 KVA Running Hours : 910 H Serial Number: N° 36147373 Item2: Diesel RENAULT Motor , M......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej