Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
central mailing services nga Birmingham:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr richard hooper
Unit Gravelly Industrial 59-60
B24 8TQ Birmingham
Mbretëria e Bashkuar


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
POLY-wrap
POLY-wrap Sitma C-905

MODEL C-905 1X SHUTTLE FEEDER 2X ROTARY FEEDER Bjhhcpsfgj MAX SPEED PER HOUR 12,000 PACKS SIZES - DL TO A3 MACHINE WILL BE FULLY SERVIC ...

POLYWRAP
POLYWRAP Buhrs BB1000

High speed poly-wrapping encloser. BB1000 1x SHUTTLE FEEDER 4x ROTARY ON A4 SIZE 8x ROTARY ON C5/DL SIZE WINDWILL FEATURE TO DROP INSERT ...

Dërgoni kërkesën për central mailing services:
më shumë listings & makineri në ofertë:
POLY-wrap Sitma C-905

MODEL C-905 1X SHUTTLE FEEDER 2X ROTARY FEEDER Bjhhcpsfgj MAX SPEED PER HOUR 12,000 PACKS SIZES - DL TO A3 MACHINE WILL BE FULLY SERVICED BEFORE SALE. OPERATOR TRAINING CAN BE......


POLYWRAP Buhrs BB1000

High speed poly-wrapping encloser. BB1000 1x SHUTTLE FEEDER 4x ROTARY ON A4 SIZE 8x ROTARY ON C5/DL SIZE WINDWILL FEATURE TO DROP INSERT INSIDE PRODUCT. 12,000 PACKS PER HOUR M......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153