Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Ioannis Ntikbasanis fund Düsseldorf:

Ankauf und Verkauf von Labortechnik

Herr Ioannis Ntikbasanis
Hüttenstrasse 89
40215 Düsseldorf
Gjermani
Nordrhein-Westfalen


Informacione të tjera ligjore

Ioannis Ntikbasanis
Hüttenstrasse 85
40215 Düsseldorf
USt-ID Nr: DE307897987

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Testues i raportit të kthimit të transformatorit
Testues i raportit të kthimit të transformatorit Megger TTR 310

including accessories and software Bocninaa8b ...

Logger i Cilësisë së Energjisë
Logger i Cilësisë së Energjisë Fluke 1745

including accessories and software Thgcm0wh ...

Testues i mbitensionit
Testues i mbitensionit Haefely P90.1 PPD1.1 PHV27.1B

Haefely Surge Tester with: P90.1 Control Unit PSurge 6.1 PPD1.1 Peak Display Thmkvq03 PHV 27.1B Hybrid Network 10μ ...

Dërgo kërkesë te Ioannis Ntikbasanis:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Testues i raportit të kthimit të transformatorit Megger TTR 310

including accessories and software Bocninaa8b......


Logger i Cilësisë së Energjisë Fluke 1745

including accessories and software Thgcm0wh......


Testues i mbitensionit Haefely P90.1 PPD1.1 PHV27.1B

Haefely Surge Tester with: P90.1 Control Unit PSurge 6.1 PPD1.1 Peak Display Thmkvq03 PHV 27.1B Hybrid Network 10μ......


Makinë për vendosjen e Juki KE-2020 Juki Corporation KE-2020

Ready-to-use Juki pick and place machine. D3qckmm0k For further performance data, please refer to the data sheet in the pictures.......


Makinë për vendosjen e Juki KE-2020L JUKI KE-2020L

Ready-to-use pick and place machine. For further performance data, please refer to the data sheets in the appendix. The machine must be picked up in the city of Düsseldorf. Ic2w8po......


Printer stencil DEK Horizon 265 DEK Horizon 265

Ready-to-use DEK 265 Horizon SMT paste printer. Currently part of a pick and place line. The machine must be picked up in the city of Düsseldorf. Brlwntc22c......


Sistemi i bashkimit të ndezjes së Ersa Hotflow 3 ERSA Hotflow-3

Ersa Hotflow-3 reflow soldering system in ready-to-use condition. The machine must be picked up in the city of Düsseldorf. D3qlipvti......


Juki KM740 JUKI FM 760

SMT pick and place machine from Juki / Zevatech. Machine unchecked, must be picked up in the city of Düsseldorf. Gw9qlo......


Juki FM 740 JUKI FM 740

SMT pick and place machine from Juki / Zevatech. Ow0hx Machine unchecked, must be picked up in the city of Düsseldorf.......


Inverteri i frekuencës B&R Acopos 1640

B&R Acopos 1640, Ow8bt with modules AC 112, AC 120 und AC 130......


Sondë PH9A dhe ACR1 Renishaw PH9A ACR1

PH9A Probe and ACR1 and accessoires Dysewsu......


Përzierës planetar HOBART D 300

Hobart D 300 planetary mixer with bowl and mixing tool. 7v0mdohc......


Enë nën presion Alfa Laval Druckbehälter

Alfa Laval pressure vessel Year 2006 2tgmpi Bxp7gtwpdf Work Pressure -1/3 Bar Work Temp -10/250°......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej