Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ZM-Technik für Holz AG fund Mühledorf:

ZM-Technik für Holz AG
Gegründet 2004
Maschinenbau und Handel

Herr Bernhard Moser
Berghöfli 8
4583 Mühledorf
Zvicra


Informacione të tjera ligjore

ZM-Technik für Holz AG
Anton Zimmermann
Berghöfli 8
4583 Mühledorf
CHE-114.392.037

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Boshti i çuditshëm / boshti i rulit, jo linear
Boshti i çuditshëm / boshti i rulit, jo linear CPM 5639804

Roller Shaft, Non Lineator, 16-2.5/16-3 for Presse 2000 Bvlsrxrub9 ...

Shiriti i thyerjes
Shiriti i thyerjes CPM 5513701

Breaker Bar for CPM Presse 2000 Yvm8c 1 Piece 600 Euro we have 5 pieces on Stock ...

Dërgo kërkesë te ZM-Technik für Holz AG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Boshti i çuditshëm / boshti i rulit, jo linear CPM 5639804

Roller Shaft, Non Lineator, 16-2.5/16-3 for Presse 2000 Bvlsrxrub9......


Shiriti i thyerjes CPM 5513701

Breaker Bar for CPM Presse 2000 Yvm8c 1 Piece 600 Euro we have 5 pieces on Stock......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej