Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Ekoline doo nga Krusevac:

Herr Aleksandar Milojevic
Miletine Bune 2B
37000 Krusevac
Serbia


+381 37 4 ...
+381 63 7...
informacione të mëtejshme ligjore

VAT 100259815

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Paul Multiblade pa 1800 mm me hamall
Paul Multiblade pa 1800 mm me hamall Paul K34G / 1800

Paul Multiblade saw model KG 34 G / 1800 Max width of table or plank is 1.800mm Max lenght unlimited Max tickness 100mm Motor power 30 / 37k ...

Paul Multiblade pa 1500 mm me hamall
Paul Multiblade pa 1500 mm me hamall Paul K 3 U / 1500

Paul Multiblade saw model K 3 U / 1500 Max width of table or plank is 1.500mm Bjffnd9qn8 Max lenght unlimited Max tickness 80mm Motor power ...

Dërgoni kërkesën për Ekoline doo:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Paul Multiblade pa 1800 mm me hamall Paul K34G / 1800

Paul Multiblade saw model KG 34 G / 1800 Max width of table or plank is 1.800mm Max lenght unlimited Max tickness 100mm Motor power 30 / 37kw Bjffketyfu The machine is overholed a......


Paul Multiblade pa 1500 mm me hamall Paul K 3 U / 1500

Paul Multiblade saw model K 3 U / 1500 Max width of table or plank is 1.500mm Bjffnd9qn8 Max lenght unlimited Max tickness 80mm Motor power 30 kw The machine is overholed and upgr......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153