Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Foresta Wood d.o.o. nga Hrvatska Kostajnica:

FORESTA WOOD d.o.o.
Ulica Gordana Lederera 136
44430 Hrvatska Kostajnica
Croatia

Herr Bogdan Stanisavljevic
Gordana Lederera 136
44430 Hrvatska Kostajnica
Kroacia


+385 91 6 ...
+385 95 9...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Një linjë e plotë për prodhimin e lamelës
Një linjë e plotë për prodhimin e lamelës Wintersteiger, Ledinek, Casati, Most Twinhead

A complete line for hardwood (oak, ash, beech) lamella (top layer, wear layer) production: 1. Wintersteiger, DSB Twinhead, 2018 (336 workin ...

Dërgoni kërkesën për Foresta Wood d.o.o.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Një linjë e plotë për prodhimin e lamelës Wintersteiger, Ledinek, Casati, Most Twinhead

A complete line for hardwood (oak, ash, beech) lamella (top layer, wear layer) production: 1. Wintersteiger, DSB Twinhead, 2018 (336 working hours only) 2. Wintersteiger, Micro Gr......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153