Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ViBoPack nga Bodelshausen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Viktor Lutz
Brunnenstr. 21
72411 Bodelshausen
Gjermani


informacione të mëtejshme ligjore

Einzelunternehmen
Inh. Viktor Lutz

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Prerës vakumi
Prerës vakumi K + G Wetter Vakuum-Cutmix VCM 120 STL

K+G Wetter вакуумный куттер б.у Модель: VCM 120 STL K + G Wetter Vacuum-Cutmix VCM 120 STL Year of construstion/год выпуска: 2010 Type code ...

Feta industriale Bizerba A510 me shkallëzim
Feta industriale Bizerba A510 me shkallëzim Bizerba A 510

Bizerba A510 Industrialslicer Cgcoyoeu with a complete weight licence ...

Dërgoni kërkesën për ViBoPack:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Prerës vakumi K + G Wetter Vakuum-Cutmix VCM 120 STL

K+G Wetter вакуумный куттер б.у Модель: VCM 120 STL K + G Wetter Vacuum-Cutmix VCM 120 STL Year of construstion/год выпуска: 2010 Type code/ Тип код: 506 Electrical data/Електриче......


Feta industriale Bizerba A510 me shkallëzim Bizerba A 510

Bizerba A510 Industrialslicer Cgcoyoeu with a complete weight licence......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153