Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Zijlmans Metaalwaren fund DB:

automatendraaierij

Herr Geert Zijlmans
Calenwiel 25
5056 DB
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makina kthyese
makina kthyese Citizen cincom L-16

CNC Turning machine with bar feeder IEMCA CH-220 Bjcy88mono ...

makina kthyese
makina kthyese Citizen Cincom L-16

Turning machine with bar feeder IEMCA CH-220 Fe8ecjr ...

makina kthyese
makina kthyese Citizen Cincom F-25

Turning machine incl. bar feeder FMB lot of tools included. Fdp70wrt ...

Dërgo kërkesë te Zijlmans Metaalwaren:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makina kthyese Citizen cincom L-16

CNC Turning machine with bar feeder IEMCA CH-220 Bjcy88mono......


makina kthyese Citizen Cincom L-16

Turning machine with bar feeder IEMCA CH-220 Fe8ecjr......


makina kthyese Citizen Cincom F-25

Turning machine incl. bar feeder FMB lot of tools included. Fdp70wrt......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej