Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
AB BLRT Grupp Invest nga Vilnius:

BLRT Grupp Invast based in Vilnius Lithuania, is Real estate management company. We are offering Various premises for Production, Warehouses and Office spaces for your Business needs.

Herr Kristijonas Demereckas
Granito g. 10
02241 Vilnius
Lituani


informacione të mëtejshme ligjore

BLRT Grupp Invest

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Linja e saldimit të rrjetës GE 12/96 + DRE8, + DRE12
Linja e saldimit të rrjetës GE 12/96 + DRE8, + DRE12 EVG GE 12/96 LPTS, DRE8, DRE12

Technical Details : 1. Mesh welding line EVG GE 12/96 - Max. Width mesh - 2.400 mm Bjauyqz9mt - Max. Length mesh - 6.000 ( 10.0000 ) - Wire ...

Dërgoni kërkesën për AB BLRT Grupp Invest:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Linja e saldimit të rrjetës GE 12/96 + DRE8, + DRE12 EVG GE 12/96 LPTS, DRE8, DRE12

Technical Details : 1. Mesh welding line EVG GE 12/96 - Max. Width mesh - 2.400 mm Bjauyqz9mt - Max. Length mesh - 6.000 ( 10.0000 ) - Wire diameter range - 4 - 12 mm - Power - 850......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153