Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Bamaksan LTİ. STİ. nga Adana:

Maschinenhaendler,Zulieferer,bau von Sondermaschinen,Vermittlungen Welt weit

Herr Hüseyin Basalak
Organize sanayi bölgesi
6709 Adana
Turqi


informacione të mëtejshme ligjore

Bamaksan Makina LTİ.STİ
Organize Sanayi Bölgesi,Acıdere mah.6109 sok.No 3/2
Adana/Türkei

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Stacioni i Higjienës
Stacioni i Higjienës

Disinfection Point Can only be operated by foot İn all variations/sizes can be ordered Can be fixed to the floor or wall Language of labelin ...

Dërgoni kërkesën për Bamaksan LTİ. STİ.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Stacioni i Higjienës

Disinfection Point Can only be operated by foot İn all variations/sizes can be ordered Can be fixed to the floor or wall Language of labeling selectable C8vrjosv Orderable from 150......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153