Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Warnecke nga Halle:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Stefan Warnecke
Hamelner Straße 10
37620 Halle
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
makine radial shpimit
makine radial shpimit Raboma 12 TH 1250

Used radial drilling machine of the brand Raboma type 12 TH 1250, throat depth 1250mm with cube table. The machine has been little used and ...

Universal frezë
Universal frezë Lagun FU 3L

Universal milling machine, make Lagun, Mod FU 3 L, special equipment and accessories: three-axis digital readout ACU-RITE III, new vertical ...

Dërgoni kërkesën për Warnecke:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
makine radial shpimit Raboma 12 TH 1250

Used radial drilling machine of the brand Raboma type 12 TH 1250, throat depth 1250mm with cube table. The machine has been little used and is in good condition Bjadjek9n8......


Universal frezë Lagun FU 3L

Universal milling machine, make Lagun, Mod FU 3 L, special equipment and accessories: three-axis digital readout ACU-RITE III, new vertical milling head design HURON, coolant equip......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153