Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
VARSTOR S.P. nga Rečica ob Savinji:

Welding company from Slovenia, VARSTOR s.p.

Herr Jernej Štorgelj
56
Rečica ob Savinji
Slovenia


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
CLOOS Romat 320
CLOOS Romat 320 Cloos Romat 320

Welding robot Carl Cloos on linear guides - 5000mm, with positioner - 3000mm and max. 500kg. It has GLC 403 Quinto power source. Bi9hb0pddh ...

Dërgoni kërkesën për VARSTOR S.P.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
CLOOS Romat 320 Cloos Romat 320

Welding robot Carl Cloos on linear guides - 5000mm, with positioner - 3000mm and max. 500kg. It has GLC 403 Quinto power source. Bi9hb0pddh Computer is almost new (PC).......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153