Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
societe jean romey fund JUGY:

Société Jean Romey ,spécialisé dans la rectification de pièces de grandes dimensions planes et cylindriques.
Capacité maximum actuelle :
rectification cylindrique diamètre : 1300 x 6000 et inter diamètre 2000 x 1500 ( 10 machines )
rectification plane : 7000 x 2200 x 1600 ( 8 machines )

Herr Alain Romey
LES COURS DURIAUX
71240 JUGY
Francës


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
rrëshqitje makine bluarëse waldrich cobur
rrëshqitje makine bluarëse waldrich cobur WALDRICH COBURG 20 FS 4030

Sell Waldrich coburg slide grinding machine causes higher machine investment. Stroke: 7500 x 2200 x 1600 2 grinding heads (1 flat and 1 swiv ...

rrëshqitje makine bluarëse Aschersleben
rrëshqitje makine bluarëse Aschersleben aschersleben SFBZ 1600

Sell Aschersleben slide grinding machine due to a higher investment. stroke: 6000 x 21000 x 1200 Machine with 3 heads in very good condition ...

Torno vertikale Webster Bernette
Torno vertikale Webster Bernette Webster & Bennett 540548

Webster Bernette vertical lathe 540548 plate diameter 1220mm H2lyufd 48 inches high passage 900mm fixed crosspiece 2-axis view sound conditi ...

Dërgo kërkesë te societe jean romey:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
rrëshqitje makine bluarëse waldrich cobur WALDRICH COBURG 20 FS 4030

Sell Waldrich coburg slide grinding machine causes higher machine investment. Stroke: 7500 x 2200 x 1600 2 grinding heads (1 flat and 1 swivel) Machine in perfect condition, rebuil......


rrëshqitje makine bluarëse Aschersleben aschersleben SFBZ 1600

Sell Aschersleben slide grinding machine due to a higher investment. stroke: 6000 x 21000 x 1200 Machine with 3 heads in very good condition, rebuilt in geometry in 2014. very few ......


Torno vertikale Webster Bernette Webster & Bennett 540548

Webster Bernette vertical lathe 540548 plate diameter 1220mm H2lyufd 48 inches high passage 900mm fixed crosspiece 2-axis view sound condition visible in France burgundy region......


Frezë me kolonë të lëvizshme MECOF MECOF CS10

Milling machine with mobile column MECOF Type CS10 Stroke 4000x1000x1000 Head SA50 3 axis Accurite Millvision Table 6000x1200x850 Whole size 7000x2400x2400 Weight 15 tonnes Approxi......


Makinë bluarëse GENDRON 550-2500 GENDRON 550-2500

External grinding machine Bna00rms Maximal diameter 580 Distance between centers 2500 Grinding wheel diameter 900x100 Specific tools Size Lenght 6000x2300x1800 Weight 8 tonnes......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej