Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Wagner Solar nga Kirchhain:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Albert Jansen
Sonnenallee 2
35274 Kirchhain
Gjermani


informacione të mëtejshme ligjore

Wagner Solar GmbH Sonnenallee 2 35274 Kirchhain Vertreten durch Geschäftsführer Gerard Sanderink Kontakt Telefon: +49 6421 8007 0 Telefax: +49 6421 8007 200 Registereintrag Eintragung im Handelsregister Registergericht: Marburg Registernummer: HRB 6457 Umsatzsteuer-IDNr: DE 296060787

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Njësia silikonizuese / ngjitëse
Njësia silikonizuese / ngjitëse

Siliconization/adhesive unit for applying silicone (neutral) and 2-component adhesive: 2-component polyurethane adhesive Including control u ...

Dërgoni kërkesën për Wagner Solar:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Njësia silikonizuese / ngjitëse

Siliconization/adhesive unit for applying silicone (neutral) and 2-component adhesive: 2-component polyurethane adhesive Including control unit; year of construction: 2008 Bmf9xgpm......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153