Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
WPS Molkereimaschinen nga Neu Gülze:

An- und Verkauf, Im- und Export gebrauchter Molkerei und Getränkemaschinen seit 1990!!

Herr Wolfgang Pirzl
Buernenn 57
19258 Neu Gülze
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Decantercentrifuge
Decantercentrifuge SHARPLES / ALFA-LAVAL P-2000

2 Pcs. Decanter Centrifuge, Make SHAPLES/ ALFA-LAVAL Year: 1990 an 1992. Product was Lactose production Cupgbwt Condition: good dairy cond ...

Forma-Plotësimi dhe Sealmaschine
Forma-Plotësimi dhe Sealmaschine ERCA RK3

1 used Form-filli- and sealing machine for yoghurt and desserts. Filling volume approx. 80 - 150ml, possible clusters: 2 or 4 per pack, ...

Makinë e mbushjes me formë
Makinë e mbushjes me formë Hassia Verpackungsmaschinen THM 18/42

1 used form - filling and sealing machine For cottage cheese, cream cheese, desserts etc. Format: rectangular Cups, 100 - 250g Capacity: upt ...

Dërgoni kërkesën për WPS Molkereimaschinen:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Decantercentrifuge SHARPLES / ALFA-LAVAL P-2000

2 Pcs. Decanter Centrifuge, Make SHAPLES/ ALFA-LAVAL Year: 1990 an 1992. Product was Lactose production Cupgbwt Condition: good dairy condition. Price € 18.000,00 / each unit. ......


Forma-Plotësimi dhe Sealmaschine ERCA RK3

1 used Form-filli- and sealing machine for yoghurt and desserts. Filling volume approx. 80 - 150ml, possible clusters: 2 or 4 per pack, thus 1x2 or 2x2 Dimensions cup sealing ......


Makinë e mbushjes me formë Hassia Verpackungsmaschinen THM 18/42

1 used form - filling and sealing machine For cottage cheese, cream cheese, desserts etc. Format: rectangular Cups, 100 - 250g Capacity: upto 22 strokes/min. Bkeatjkmkn Including ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153