Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
FERWOOD SRL fund Pollenzo :

Ferwood ist ein führendes Unternehmen im Gebrauchtmarkt der Holzbearbeitungsmaschinen und -anlagen, mit Schwerpunkt in der Bearbeitung von Platten. Mit der Zielsetzung, den eigenen Kunden die besten Produkte zu bieten, trifft Ferwood eine sorgfältige Auswahl aus dem weltweiten Angebot namhafter Markenhersteller.

Herr Riccardo Rossi
Via Langhe /A 4
12042 Pollenzo
Italia


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Udhëtoni Yaskawa SGDB-15VDY104
Udhëtoni Yaskawa SGDB-15VDY104 Yaskawa SGDB-15VDY104

FERWOOD code RU0001333 9zs9zjg 3ph 230 V Current 10.5 Amps Power 1.3 Kw ...

Udhëtoni Yaskawa SGDB-10VD
Udhëtoni Yaskawa SGDB-10VD Yaskawa SGDB-10VD

FERWOOD code RU0001334 3ph 230 V Current 7 Amps Hbddbvozs Power 0.85 Kw ...

Ngasni KEB 5,5 KW 12A
Ngasni KEB 5,5 KW 12A KEB 13.F4.C1E.4A01.1/4

FERWOOD code RU0001335 For HOMAG machines (type EX. HOMAG KAL 310) Code 4-008-39-0554 Vl7pjfn2 3ph 400/440 V Current 13.2 Amps Power 8.3 Kva ...

Dërgo kërkesë te FERWOOD SRL:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Udhëtoni Yaskawa SGDB-15VDY104 Yaskawa SGDB-15VDY104

FERWOOD code RU0001333 9zs9zjg 3ph 230 V Current 10.5 Amps Power 1.3 Kw......


Udhëtoni Yaskawa SGDB-10VD Yaskawa SGDB-10VD

FERWOOD code RU0001334 3ph 230 V Current 7 Amps Hbddbvozs Power 0.85 Kw......


Ngasni KEB 5,5 KW 12A KEB 13.F4.C1E.4A01.1/4

FERWOOD code RU0001335 For HOMAG machines (type EX. HOMAG KAL 310) Code 4-008-39-0554 Vl7pjfn2 3ph 400/440 V Current 13.2 Amps Power 8.3 Kva......


Drejtoni LENZE E82EV752-4C Lenze E82EV752-4C

For HOMAG/BARGSTEDT machines FERWOOD code RU0001365 3ph 400/500 V Current 16.5 Amps Blnihdgv0k Power 7.5 Kva......


Drejtoni makinën REXROTH INDRADRIVE M REXR HMD01.1N-W0036

FERWOOD code RU0002269 Input 254/750 Vdc Blnijzbiot Output 3x530 Vdc Frequency 800 Hz......


Drejtoni SIMODRIVE 6SN1123 Siemens 6SN1123-1AA00

FERWOOD code RU0002701 For IMA machines item used but tested Vmgnmogz......


Drejtoni makinën REXROTH ECO-DRIVE DKC Rexroth Indramat ECO-DRIVE DKC 02.3-040-7-FW

FERWOOD code RU0002702 for HOMAG/WEEKE/IMA machines Oc2g9......


Drejtoni makinën REXROTH ECO-DRIVE DKC Rexroth Indramat ECO-DRIVE DKC011 1-040-7-F

FERWOOD code RU0002703 for HOMAG/WEEKE/IMA machines Blnipewnxf......


ALBERTI TF54 DC SERVODRIVE 2.18 kVA CONTROL TECNIQUES MIDI Maestro 140X14/28

FERWOOD code RU0002707 Vmplpw9x for Alberti machines Power 2.18 KvA......


Udhëtoni REXROTH DDS02.1-W025-D Rexroth Indramat REXROTH DDS02.1-W025-D

FERWOOD code RU0002839 Oc2h7 for HOMAG/WEEKE/IMA machines......


Udhëzoni INDRAMAT DDS03.1-W030-R Rexroth Indramat INDRAMAT DDS03.1-W030-R

FERWOOD code RU0002840 Blniy9nhmg for HOMAG/WEEKE/IMA machines......


Udhëzoni INDRAMAT DDS02.1-W100-D Rexroth Indramat INDRAMAT DDS02.1-W100-D

FERWOOD code RU0002841 Gwlrms for HOMAG/WEEKE/IMA machines......


Drejtoni SIMODRIVE 6SN1145-1AA00 Siemens 6SN1145-1AA00-0AA0

FERWOOD code RU0002903 For IMA machines - Type BIMA Vmyjs9yv item used but tested......


Drejtoni SIMODRIVE 6SN1123-1AB00 Siemens 6SN1123-1AB00-0BA1

FERWOOD code RU0003027 For IMA machines - Type BIMA item used but tested Blrvtc9qew......


Karta e Kontrollit SIMODRIVE 611 Siemens 6SN1118-1NK00-0AA2

FERWOOD code RU0003045 For IMA machines - Type BIMA Mvdqvc item used but tested......


Kontrolluesi CNC NUM 1040W NUM 1040W

FERWOOD code RU0003045 For IMA/SCM/MORBIDELLI machines item used but tested Blrvyouvni......


Tabela AXES MAXI MAESTRO 200X25 / 50 CONTROL TECNIQUES Maxi Maestro 200X25/50

FERWOOD code RU0005869 for Alberti machines Blrv3bcy7u......


Moduli FERROCONTROL S09-00-18 SERVODRIVE Ferrocontrol S09-00-18

FERWOOD code RU0007009 item used but tested Vtgzoa......


Moduli FERROCONTROL S06-00-00 SERVODRIVE Ferrocontrol S06-00-00

FERWOOD code RU0007010 item used but tested Blrwbmx8gg......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej