Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Arox Equipment nga Tauti Magheraus:

Herr Alin M
Str 66 16
437345 Tauti Magheraus
Rumani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Linja e prodhimit të elementeve të gardianit
Linja e prodhimit të elementeve të gardianit

Turnkey wall elements production line Complete production line for wall elements in a good operating condition. Capable to produce wall ele ...

Dërgoni kërkesën për Arox Equipment:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Linja e prodhimit të elementeve të gardianit

Turnkey wall elements production line Complete production line for wall elements in a good operating condition. Capable to produce wall elements in dimensions: maximum 12 meters l......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153