Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
JBRENT nga Wardenburg:

Verkauf und Vermietung von mobilen Siebmaschinen

Herr Jens Brinkmann
Am Korsorsberg 11
26203 Wardenburg
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë shqyrtimi kokë topi 3,5 t
Makinë shqyrtimi kokë topi 3,5 t JB Siebtrommel 3,5t

Mobile screening plant for screening topsoil, compost, wood chips etc. Emdrjavmi 3.5t permissible total weight with ball head coupling. To b ...

Dërgoni kërkesën për JBRENT:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë shqyrtimi kokë topi 3,5 t JB Siebtrommel 3,5t

Mobile screening plant for screening topsoil, compost, wood chips etc. Emdrjavmi 3.5t permissible total weight with ball head coupling. To be moved by car or transporter with 3,5t ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153