Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Koplas d.o.o. Ljubljana nga Trzin:

Trgovina s stroji in opremo za preoblikovanje pločevine.

Herr Aleš Sekač
Motnica 11
1236 Trzin
Slovenia


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
sharrë automatike rrethore
sharrë automatike rrethore IMET VELOX 350 AF-E

Machine was working 1shift, 2 years. It is in perfect condition. Whith machine is coming 3x 2m Roller tables RTS. Bjaq870h92 ...

Dërgoni kërkesën për Koplas d.o.o. Ljubljana:
më shumë listings & makineri në ofertë:
sharrë automatike rrethore IMET VELOX 350 AF-E

Machine was working 1shift, 2 years. It is in perfect condition. Whith machine is coming 3x 2m Roller tables RTS. Bjaq870h92......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153