Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

An- und Verkauf von Maschinen und Anlagen

An- und Verkauf von Maschinen und Anlagen fund Hiddenhausen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Miroslaw Nowak
Am Südfeld 31
32120 Hiddenhausen
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Rrumbullakët e furrës për qëndisje
Rrumbullakët e furrës për qëndisje Miwe

used embroidery oven Miwe Roll-in Jumbo year of construction 2007 Cwgcxymw for 60x100cm sheets ...

Roto Passat
Roto Passat König Roto Passat

electric rack oven King Roto Passat year of construction 2007 Xccwnjm up to max. 60 KW ...

Dyqan furrë
Dyqan furrë Wiesheu B15-EM

Offer two shop ovens Wiesheu B15-EM Mwtync Dimensions: approx. width 100cm x depth 195cm x height 225cm Baking trolley included serial no.: ...

Dërgo kërkesë te An- und Verkauf von Maschinen und Anlagen:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Rrumbullakët e furrës për qëndisje Miwe

used embroidery oven Miwe Roll-in Jumbo year of construction 2007 Cwgcxymw for 60x100cm sheets......


Roto Passat König Roto Passat

electric rack oven King Roto Passat year of construction 2007 Xccwnjm up to max. 60 KW......


Dyqan furrë Wiesheu B15-EM

Offer two shop ovens Wiesheu B15-EM Mwtync Dimensions: approx. width 100cm x depth 195cm x height 225cm Baking trolley included serial no.: 10208045 Year of manufacture 2012 Serial......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej