Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

An- und Verkauf von Maschinen und Anlagen

An- und Verkauf von Maschinen und Anlagen nga Hiddenhausen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Miroslaw Nowak
Am Südfeld 31
32120 Hiddenhausen
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Miwe Rollin Jumbo RI 2 copë
Miwe Rollin Jumbo RI 2 copë Miwe RI 2.0610-TL

Miwe Rollin Jumbo RI rack oven Jvtgte - with gas burner - for sheets 60x100cm - Oven is for 2 baking trolleys - with exhaust hood and fan - ...

AMF
AMF AMF

AMF planetary agitators Bly020ruoa incl. 6 boilers (approx. 400l) ...

Dërgoni kërkesën për An- und Verkauf von Maschinen und Anlagen:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Miwe Rollin Jumbo RI 2 copë Miwe RI 2.0610-TL

Miwe Rollin Jumbo RI rack oven Jvtgte - with gas burner - for sheets 60x100cm - Oven is for 2 baking trolleys - with exhaust hood and fan - Year of manufacture 2007......


AMF AMF

AMF planetary agitators Bly020ruoa incl. 6 boilers (approx. 400l)......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153