Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Proteck M nga Halle:

Proteck M
06118 Halle Saale
Seit 2015

Herr Olaf Mosch
Magdeburger Chaussee 47
06118 Halle
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Kompresor, 8 bar, 8,7m³
Kompresor, 8 bar, 8,7m³ Comprag A Serie 55, 8 bar, 8,7m³

Modern, energy efficient screw block. -microprocessor control for optimal, cost-effective compressor operation. -Thanks to the ingenious des ...

Dërgoni kërkesën për Proteck M:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Kompresor, 8 bar, 8,7m³ Comprag A Serie 55, 8 bar, 8,7m³

Modern, energy efficient screw block. -microprocessor control for optimal, cost-effective compressor operation. -Thanks to the ingenious design of all important Em2gilhlu component......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153