Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
GH Maschinenhandel GmbH fund HAIGERLOCH-OWINGEN:

GH Maschinenhandel GmbH, gebrauchte, überholte Schleifmaschinen

Frau Ellen Henle
HAUPTSTRASSE 2
HAIGERLOCH-OWINGEN
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë CNC-automatike me bluarje të lagësht dhe veshje të plotë
Makinë CNC-automatike me bluarje të lagësht dhe veshje të plotë Volmer CXH 100

CNC automatic machine with wet grinding and full enclosure for grinding a hollow tooth geometry of carbide tipped circular saw blades; overh ...

Makinë sharre rrethore; Mitra pa
Makinë sharre rrethore; Mitra pa KASTO GKS 400AU / 1200 CNC Serie 103

Circular saw - automatic; see photos Technical data Clyj7hkw ...

Makinë speciale për bluarje të lirë
Makinë speciale për bluarje të lirë Volmer CnHFS

Special machine for free grinding of the blade grain of carbide tipped circular saws; outer diameter 120 to 1000 mm; bore diameter 16 to 105 ...

Dërgo kërkesë te GH Maschinenhandel GmbH:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë CNC-automatike me bluarje të lagësht dhe veshje të plotë Volmer CXH 100

CNC automatic machine with wet grinding and full enclosure for grinding a hollow tooth geometry of carbide tipped circular saw blades; overhauled and new painted in 2021 Cajxsm3y......


Makinë sharre rrethore; Mitra pa KASTO GKS 400AU / 1200 CNC Serie 103

Circular saw - automatic; see photos Technical data Clyj7hkw......


Makinë speciale për bluarje të lirë Volmer CnHFS

Special machine for free grinding of the blade grain of carbide tipped circular saws; outer diameter 120 to 1000 mm; bore diameter 16 to 105 mm; see technical data in the photos. B......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej