Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
FILPACK LTD nga Gabrovo:

Our company "FILPACK" is a packaging contractor in Thermoforming, Vacuum forming and Blistering for all “Card display” packages.

Herr DIMITRIOS FILIPPIDIS
Stoletov Str. 10
5300 Gabrovo
Bulgari


informacione të mëtejshme ligjore

for FILPACK Ltd. Dimitrios Filippidis. Gabrovo. Bbulgaria.

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Forma e Vakumit për Vizatim të thellë Plotësoni makinat e vula
Forma e Vakumit për Vizatim të thellë Plotësoni makinat e vula Hajek maschinenbau TA25LLV/560-65

Forming area: 536 X 670mm. Separate lifting station for preheating (Lower heater) 560 X 700mm. Max. forming depth: 70 – 80mm. With BUSCH v ...

Dërgoni kërkesën për FILPACK LTD:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Forma e Vakumit për Vizatim të thellë Plotësoni makinat e vula Hajek maschinenbau TA25LLV/560-65

Forming area: 536 X 670mm. Separate lifting station for preheating (Lower heater) 560 X 700mm. Max. forming depth: 70 – 80mm. With BUSCH vacuum pump RA: 160 m3/h and compressed a......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153