Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Damila nga Ramnicu Valcea:

Top awarded construction business.

Herr Eduard Nitu
Strandului 8
240015 Ramnicu Valcea
Rumani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Saldimi i rrjetës
Saldimi i rrjetës Schlatter MG303

Both lines are currently in production! (until 15h July) Reason for sale: DAMILA SRL was able to generate enough revenue from these specific ...

Saldimi i rrjetës
Saldimi i rrjetës Schlatter MG 303

Lines is currently in production! (until 15h July) Schlatter model MG 303 Commission 4484 – 4768 – full automated having 24 longitudinal wi ...

Dërgoni kërkesën për Damila:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Saldimi i rrjetës Schlatter MG303

Both lines are currently in production! (until 15h July) Reason for sale: DAMILA SRL was able to generate enough revenue from these specific machines to renew the industrial welded......


Saldimi i rrjetës Schlatter MG 303

Lines is currently in production! (until 15h July) Schlatter model MG 303 Commission 4484 – 4768 – full automated having 24 longitudinal wires and 2 transversal wire. 2ruu3a +Wir......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153