Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ditta zanella vittorio nga Arco:

Azienda artigiana individuale,esegue manutenzioni su macchine utensili, e revisione.

Herr vittorio zanella
Via Aldo Moro 9
38062 Arco
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
prestar deckel fp4 at
prestar deckel fp4 at DECKEL FP4 AT

machine with tool changer N°20, cnc circular table, control Bisvc2b3ko grundig contour 3, partially functional. ...

Dërgoni kërkesën për ditta zanella vittorio:
më shumë listings & makineri në ofertë:
prestar deckel fp4 at DECKEL FP4 AT

machine with tool changer N°20, cnc circular table, control Bisvc2b3ko grundig contour 3, partially functional.......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153