Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Pertici Industries nga Certaldo:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Paolo Cortelli
Via delle Città 44
50052 Certaldo
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Qendër e përpunimit të profileve të aluminit
Qendër e përpunimit të profileve të aluminit Emmegi COMET TU/6

Machining center in perfect conditions . Seipbhlb ...

Dërgoni kërkesën për Pertici Industries:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Qendër e përpunimit të profileve të aluminit Emmegi COMET TU/6

Machining center in perfect conditions . Seipbhlb......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153