Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Europrom SRLS fund Brescia:

Europrom SRLS - Forniture Industriali

Herr Drazen Divkovic
Via Solferino 55
25100 Brescia
Italia


Informacione të tjera ligjore

Europrom Srls
Via Solferino 55 - 25100 Brescia
Sig. Drazen Divkovic
VAT - IT03964460988

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Përdorur qendër Machine Dart Mach 1000 A
Përdorur qendër Machine Dart Mach 1000 A Dart

Axis X 1050 mm Axis Y 610 mm Axis Z 610 mm Type of CNC Fanuc 0i-MB Table length 1200 mm Table width 600 mm Max. part weight 1200 kg Number o ...

Qendra e përpunimit Mori Seiki MV 40 nikkei
Qendra e përpunimit Mori Seiki MV 40 nikkei Mori Seiki MV 40

- 4* axis NIKKEI included - table surface: 1100 x 450 [mm] - strokes : X x Y x Z : 800 x 410 x 510 [mm] - max. weight on table : 700 [kg] - ...

Qendra e përpunimit të VMC 800 Dart
Qendra e përpunimit të VMC 800 Dart Dart VMC 800

Specifications CNC: Fanuc 0MC X axis stroke: 800 mm Y axis stroke 500 mm Z axis stroke: 450 mm Table/pallet dimensions: 950 x 450 mm x mm Ta ...

Dërgo kërkesë te Europrom SRLS:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Përdorur qendër Machine Dart Mach 1000 A Dart

Axis X 1050 mm Axis Y 610 mm Axis Z 610 mm Type of CNC Fanuc 0i-MB Table length 1200 mm Table width 600 mm Max. part weight 1200 kg Number of tool pockets 24 Spindle taper BT40 Max......


Qendra e përpunimit Mori Seiki MV 40 nikkei Mori Seiki MV 40

- 4* axis NIKKEI included - table surface: 1100 x 450 [mm] - strokes : X x Y x Z : 800 x 410 x 510 [mm] - max. weight on table : 700 [kg] - spindle power: 7,5/11 [KW] - spindle sp......


Qendra e përpunimit të VMC 800 Dart Dart VMC 800

Specifications CNC: Fanuc 0MC X axis stroke: 800 mm Y axis stroke 500 mm Z axis stroke: 450 mm Table/pallet dimensions: 950 x 450 mm x mm Table capacity: 400 kg Number of controlle......


Torno Feeler FTC 280 A FEELER FTC 280 A

Cnc used lathe made: feeler model: ftc 280 a Cnc: fanuc o - t diam hydraulic spindle: 250 mm max diameter: 280 mm Max. distance Turning distance : 635 mm Spindle hole : 62 mm Strok......


Qendër përpunimi Hurco VMX 30 me 4 aks HURCO VMX 30

Hurco VMX 30 with 4 axles Psftt......


Haas SL 30 torno HAAS SL 30 THE

Manufacturer HAAS Model SL 30 HAAS numeric control Turning diameter (mm) 433 Turning diameter on bench (mm) 762 Dimt7wcvi Max. turning length (mm) 813 Spindle hole (mm) 76 Spindle ......


Torno Takisawa TA 25 Takisawa TA 25

BRAND: Takisawa YEAR: 2002 Model: TA-25 GENERAL INFORMATIONS MACHINE LENGTH: 2530 MACHINE WIDTH: 2247 MACHINE HEIGHT: 2210 MACHINE WEIGHT 5200 KG CONTROL SYSTEM Bydpqhpi FANUC MODE......


Qendra e përpunimit Dahlih MCV 510 Dah Lih MCV 510

Technical specifications Longitudinal stroke X 510 mm Transversal stroke Y 350 mm Vertical stroke Z 410 mm Rotating table no CNC Fanuc Table length 690 mm Table width 355 mm Maximu......


Qendra e përpunimit Chiron FZ 18 W CHIRON FZ 18 W

Chiron FZ 18 W high speed machining center with 2 pellets and Siemens CNC Ujf32iwj......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej