Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ID-Lam OÜ fund Tallinn:

ID Lam OÜ is sepecialist company selling print finishing equipment from the year 1997.

Herr Rünno Kulver
Tööstuse 43
10411 Tallinn
Estonia


Informacione të tjera ligjore

ID LAM OÜ

Reg. Nr:10262876
VAT Nr: EE100192009

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Maker Broshura
Maker Broshura Mamo CUCE A3 DIGIT

Booklet maker machine for professional use. It can stitch and fold up to 25 sheets (70gsm) from A5 up to SRA3 either with standard flat stap ...

Dërgo kërkesë te ID-Lam OÜ:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Maker Broshura Mamo CUCE A3 DIGIT

Booklet maker machine for professional use. It can stitch and fold up to 25 sheets (70gsm) from A5 up to SRA3 either with standard flat staples or with loop staples. Even edge stap......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej