Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Manfred Friedrich Export & Import fund Chemnitz:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Manfred Friedrich
Clemens-Winkler-Str. 6
09116 Chemnitz
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

Manfred Friedrich Export & Import, Clemens-Winkler-Straße 6, 09116 Chemnitz
Manfred Friedrich
Umsatzst.-ID: DE159713110

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
qendër horizontal përpunimit
qendër horizontal përpunimit Heckert CW 630

1. machine specification * 2 work tables with pallet change - clamping surface 630 x 630 mm - tapped holes 23 x M16x30 D80jrjdjm - ma ...

qendër horizontal përpunimit
qendër horizontal përpunimit Heckert CWK 400

1. machine specification * 2 work tables with automatic pallet change - clamping surface 400 x 400 mm - perforated pallets - max. cla ...

qendër horizontal përpunimit
qendër horizontal përpunimit Heckert FCWK 800

1. machine specification * Pallet change with 6 pallets - clamping area 4 x 800 x 800 mm 2 x 800 x 1000 mm - max. clamping weight ...

Dërgo kërkesë te Manfred Friedrich Export & Import:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
qendër horizontal përpunimit Heckert CW 630

1. machine specification * 2 work tables with pallet change - clamping surface 630 x 630 mm - tapped holes 23 x M16x30 D80jrjdjm - max. clamping weight 1000 kg * Adjustm......


qendër horizontal përpunimit Heckert CWK 400

1. machine specification * 2 work tables with automatic pallet change - clamping surface 400 x 400 mm - perforated pallets - max. clamping weight 400 kg - NC rotary table ......


qendër horizontal përpunimit Heckert FCWK 800

1. machine specification * Pallet change with 6 pallets - clamping area 4 x 800 x 800 mm 2 x 800 x 1000 mm - max. clamping weight 2000 kg - clamping circle: D= 1200......


Makineri mulliri prodhimi Heckert FSS 315

1. machine specification: * Clamping table - Clamping surface 375 x 1600 mm - Number of clamping grooves 4 - table load 1000 kg * Adjustment travel, mechanic......


frezë Heckert FQW 400 x 1600

1. machine specification: * Adjustment travel - Table longitudinal movement (x) 1190 mm - Cross slide transverse movement (y) 530 mm - Bracket vertical movement (z) 540 mm ......


Qendrat e përpunimit mulliri SK 50/DIN

different tool holders (see photo) Opyw2 per sort 100 pieces price per piece......


Qendrat e përpunimit mulliri Heidenhain Messsysteme

Length measuring systems Sdq9mpy......


QENDRA MAKINIMI Siemens Steller und Kartenbaugruppen

Actuators and card assemblies Bu8nhfh33h......


QENDRA MAKINIMI INDRAMAT Steller und Messtaster

Actuators and probes Gmsidwun......Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej