Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TAJCO Slovakia s.r.o. fund Malacky:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Matus Janecek
Priemyselna 5885
90101 Malacky
Sllovakia


Informacione të tjera ligjore

Company Name: TAJCO Slovakia s. r. o.
Address: Priemyselná 5885, Malacky 901 01, SLOVAKIA
Issue from Comm. Register: Commercial Registry of the District Court Bratislava I, Section Sro, Insert No. 102882/B
Identification number: 48058408
Tax identification number: 2120043200
VAT identification number: SK2120043200
DUN number: 361719393

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pajisjet e sistemit të demineralizimit të ujit
Pajisjet e sistemit të demineralizimit të ujit EuroClean EC 1200

Water Demineralization System Equipment consisting of activated carbon filter, water softening and reverse osmosis. Basic properties: Outpu ...

Dërgo kërkesë te TAJCO Slovakia s.r.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pajisjet e sistemit të demineralizimit të ujit EuroClean EC 1200

Water Demineralization System Equipment consisting of activated carbon filter, water softening and reverse osmosis. Basic properties: Output: 450l/h Filtration: Automated activate......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej