Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Omega Design Solutions UK Ltd fund Dewsbury:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Matthew Chambers
Unit 4 Bretfield Ct, Bretton St 5
WF12 9BG Dewsbury
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Vertical Machining Center
Vertical Machining Center HAAS MDC 500

Haas MDC 500 Vertical pallet chance machining center BT 40 tooling side mount 24 stations. TRAVELS X 500MM Y350MM Z500MM Table size 500x320 ...

uji prerja jet machine
uji prerja jet machine Bystronic BYJET SMART 3015

BISTRONIC BIJET SMART TWIN HEAD WATERJET CUTTING MACHINE Supplied new in 2013 to work predominantly for automotive and aerospace. High p ...

CNC torno
CNC torno DOOSAN MX2000ST

DOOSAN MX2000 ST TURNING CENTER. Doosan Puma MX2000ST 9 AXIS Turning Centre (2008) with FANUC Series 18i-TB Control, Max. Turning Diameter ...

Dërgo kërkesë te Omega Design Solutions UK Ltd:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Vertical Machining Center HAAS MDC 500

Haas MDC 500 Vertical pallet chance machining center BT 40 tooling side mount 24 stations. TRAVELS X 500MM Y350MM Z500MM Table size 500x320 Bi9tbvzrlp weight 6.5T 10k spindle 20 H......


uji prerja jet machine Bystronic BYJET SMART 3015

BISTRONIC BIJET SMART TWIN HEAD WATERJET CUTTING MACHINE Supplied new in 2013 to work predominantly for automotive and aerospace. High productivity twin head machine with high ......


CNC torno DOOSAN MX2000ST

DOOSAN MX2000 ST TURNING CENTER. Doosan Puma MX2000ST 9 AXIS Turning Centre (2008) with FANUC Series 18i-TB Control, Max. Turning Diameter 550mm / 315mm, Max. Turning Length 1,020......


5 qendër Aksi përpunimit HURCO VTXU

HURCO VTXU 5 AXIS MACHINING CENTER Exellent condition services and ready for work. Bsole88cxl......


CNC LATHE 9 AXIS MILL TURN TWIN TWINLD DUGARD 52TTS

Dugard 52TTS 9-Axis Twin Spindle CNC Lathe (03/2012) with Double Y Axes, Servo Angular Driven Tools. S/No. CY2010301 (2012) Max Turning Dia 52mm Bar Dia, Spindle Speeds 6000rpm wit......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej