Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Bella-Vista fund Besljudiwka:

Our company is a full-cycle printing company specializing in the manufacture of cardboard packaging.

Herr Andrew Tutunnik
Peschanaya
62489 Besljudiwka
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë shtypëse për kompensim (Veshje UV)
Makinë shtypëse për kompensim (Veshje UV) MAN Roland RKH 3B

Offset printinf machine MAN ROLAND REKORD RKH 3B Mikon UV Dryer included Serial: 22787 Sheet size max: 1020 x 720 mm Sheet size min.: 400 x ...

VDES-AUTOMATIK
VDES-AUTOMATIK Iberica AR-80

Serial Number: 8510 Sheet size max: 1400 x 1000 mm Sheet size min.: 700 x 500 mm Stripping Unit 2 chases 2 Plates Speed Speed: 4,000 Sheets ...

Gluer i palosshëm i kutisë
Gluer i palosshëm i kutisë SBL Group STS-650FC

Folding and gluing machine Bjhhe22sgr Disc glue application. Longitudinal seam boxes with a preliminary fracture of the 1st 2nd and 3rd long ...

Dërgo kërkesë te Bella-Vista:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë shtypëse për kompensim (Veshje UV) MAN Roland RKH 3B

Offset printinf machine MAN ROLAND REKORD RKH 3B Mikon UV Dryer included Serial: 22787 Sheet size max: 1020 x 720 mm Sheet size min.: 400 x 280 mm Speed: 6,000 Sheets Per Hour Make......


VDES-AUTOMATIK Iberica AR-80

Serial Number: 8510 Sheet size max: 1400 x 1000 mm Sheet size min.: 700 x 500 mm Stripping Unit 2 chases 2 Plates Speed Speed: 4,000 Sheets Per Hour Make Ready table Equipment is s......


Gluer i palosshëm i kutisë SBL Group STS-650FC

Folding and gluing machine Bjhhe22sgr Disc glue application. Longitudinal seam boxes with a preliminary fracture of the 1st 2nd and 3rd longitudinal seam. Boxes with a self-locking......


Gluer i palosshëm i kutisë Jagenberg Diana 925-4

Folding-gluing line. Hvnb98x The number of gluing points is 3. The machine is restored and understaffed with glue molds and the Norson glue feed system.......


MAKINA PER FLET P PR LETAPR 2 Ходоровский завод полиграфических машин 2ЛР-120

Roll diameter Paper: up to 900 mm Cardboard: up to 1000 mm Roll width: 420-1200 mm Material density: up to 700 g / m2 Gear included Daojuml......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej