Profili i Dealer

BodorBelgium nga ESSEN

BodorBelgium


Herr Maarten Vermeiren

Schelpheuvelstraat 31
2910 ESSEN

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


Nieuwe fiberlasermachine van Chinese oorsprong.
Wij helpen met machine, transport en support.
SalesATBodorbelgium.be

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4282373.jpg
Makinë prerëse lazer me precizion të lartë Bodor I3 - linear
më shumë »
4282362.jpg
Bodor me makinë prerëse lazer P3015 Bodor P3015-4kw IPG
më shumë »
4282360.jpg
Makinë mbajtëse lazer për tub Bodor T230
më shumë »
Dërgoni kërkesën për BodorBelgium

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .