Profili i Dealer

Excel International FZC nga / AJMAN FREE ZONE

Excel International FZC


Herr BRAHAM KHULLAR

C1/25
5908 / AJMAN FREE ZONE

Emiratet e Bashkuara Arabe


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


We deal in used and unused engines and have stocks in India and UAE. We supply ship spares and surplus machines and parts. Oil and gas we have used and unused equipments at very low price .

Dërgoni kërkesën për Excel International FZC

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .