Profili i Dealer

Mert Makina nga Istanbul

Mert Makina


Frau Seda Kabal

Topçular
Istanbul

Turqi


numrin e telefonit Trego


MERT SARF MALZEME VE MAKİNE
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Topçular Mah. Topçubaşı Esat Ağa Cad. B-Blok
Üretmen İş Merkezi No : 3/10 EYÜP-İSTANBUL
Phn:(+90 212) 567 63 78
Fax:(+90 212) 567 43 33

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4277251.jpg
PRİMA LASER CUTTİNG MACHİNE 4KW PRİMA ENDUSTRİ CP 4000
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mert Makina

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4277251.jpg
PRİMA LASER CUTTİNG MACHİNE 4KW PRİMA ENDUSTRİ CP 4000
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .