Profili i Dealer

Nova Fruits ınternational nga İzmir, Ege Serbest bölgesi Gaziemir

Nova Fruits ınternational


Herr Alki Samoğlu

Erol Sok. No: 10
35410 İzmir, Ege Serbest bölgesi Gaziemir

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4274886.jpg
Weigher i shumëfishtë Multipond MP 1412-E
më shumë »
4274863.jpg
Mbushës i doipackave Volpak horizontale Volpak S185 F
më shumë »
4274853.jpg
termoformer multivac Multivac R230
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Nova Fruits ınternational

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4274886.jpg
Weigher i shumëfishtë Multipond MP 1412-E
më shumë »
4274863.jpg
Mbushës i doipackave Volpak horizontale Volpak S185 F
më shumë »
4274853.jpg
termoformer multivac Multivac R230
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .