Profili i Dealer

California Trailer nga Biała Podlaska

California Trailer


Herr Damian Sobiczewski

Sidorska 117c
21-500 Biała Podlaska

Poloni


numrin e telefonit Trego


Firma California Trailer, na rynku od 1991 roku, posiadamy w ofercie prasy hydrauliczne typu PYE 100/160/250 oraz wiele innych maszyn do obróbki metalu. Jesteśmy również firmą transportową, oferujemy transport maszyn na terenie UE na bardzo dobrych warunkach.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4274733.jpg
PYE 100 S1M WMW Zeulenroda
më shumë »
4274728.jpg
PYE 250 SSM WMW Zeulenroda
më shumë »
4274618.jpg
PYE 160 S1M WMW Zeulenroda
më shumë »
Dërgoni kërkesën për California Trailer

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4274733.jpg
PYE 100 S1M WMW Zeulenroda
më shumë »
4274728.jpg
PYE 250 SSM WMW Zeulenroda
më shumë »
4274618.jpg
PYE 160 S1M WMW Zeulenroda
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .