Profili i Dealer

TECH TRADE SK, s.r.o. nga Petrovany

TECH TRADE SK, s.r.o.


Herr Mário Švec

Petrovany 27
08253 Petrovany

Slovakia


numrin e telefonit Trego


TECH TRADE SK, s.r.o.
Petrovany 27
08253 Petrovany
SLOWAKEI

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4279150.jpg
Prerëse mulliri 5304P STANKO 5304P
më shumë »
4277178.jpg
Makinë vertikale e mprehtë HON200 Heckert HON200
më shumë »
4277143.jpg
Makinë balancuese H50V-BK SCHENCK H50V-BK
më shumë »
Dërgoni kërkesën për TECH TRADE SK, s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .