Profili i Dealer

Gr. Petridis & Co. nga THESSALONIKI

Gr. Petridis & Co.


Herr Theo Petridis

I. DRAGOUMI 50
54631 THESSALONIKI

Greqi


numrin e telefonit Trego


We are a company since 1975 and we are dealing with sewing machines and textile processing machines.

Dërgoni kërkesën për Gr. Petridis & Co.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .