Profili i Dealer

CSW / GmbH nga Odelzhausen

CSW / GmbH


Herr Frank Waldhart

Burgfeldstraße 5a
85235 Odelzhausen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Impressum
Angaben gemäß § 5 TMG:

CSW / cnc servicetechnik waldhart GmbH
Frank Waldhart (Geschäftsführer)
Burgfeldstrasse 5A
85235 Odelzhausen

Vertreten durch:
Frank Waldhart

Kontakt:
Telefon: 08134 9989555
Telefax: 08134 9989556

Registereintrag:
Eintragung im Handelsregister.
Registergericht: Amtsgericht München
Registernummer: HRB 227854

Umsatzsteuer:
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz: DE 308668039

CNC-Maschinen Service und Handel

Shko tek ofertat më të lartë › 

CSW / GmbH
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4271632.jpg
Qendra e përpunimit horizontale / vertikale Matsuura
më shumë »
4269860.jpg
Pajisja për matjen e dritës së transmetuar BATY BATY Shadowmaster Typ 122 EM
më shumë »
4269858.jpg
Qendra e përpunimit horizontale / vertikale Mori Seiki Mosnic
më shumë »
Dërgoni kërkesën për CSW / GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .