Profili i Dealer

Asteria Technologies OÜ nga Jaanika

Asteria Technologies OÜ


Herr Mart Vihmand

Rehe
76211 Jaanika

Estoni


numrin e telefonit Trego


Asteria Technologies OÜ
Reg nr: 14321498
EU VAT Nr: EE102159147
Official address: Rehe, Jaanika, 76211, Saue vald, Harjumaa, ESTONIA
Official representative: (Mr.) Mart Vihmand, Board Member of the Company

Asteria Technologies OÜ is SME located in Haiba, Estonia, near via Baltica Highway, 40 km from Tallinn towards Riga. Company core activities are a) selling metal treatment machinery; b) renting metal treatment machinery on a monthly basis; c) R&D and prototyping of special-purpose machinery and accessories.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4267782.jpg
Makinë për prerjen e plazmës 1500x3000mm 200A
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Asteria Technologies OÜ

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4267782.jpg
Makinë për prerjen e plazmës 1500x3000mm 200A
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .