Profili i Dealer

Anja Buschmann nga Detmold

Anja Buschmann


Frau Anja Buschmann

Vahlhauser Str. 12
32760 Detmold

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Fa.
Anja Buschmann
Baumaschinen und Nutzfahrzeuge
Vahlhauser Str.12
32760 Detmold
Tele: 05231/9616370
Fax: 05231/9616380
Mobil: 01716580180

Handel mit Baumaschinen und Nutzfahrzeugen .

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4262266.jpg
mbajtës material Fuchs MHL330
më shumë »
4262264.jpg
largpamës mbajtës Merlo P38.13
më shumë »
4262260.jpg
Excavator Mini ekskavator Mobile Yanmar B55W-1
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Anja Buschmann

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4262266.jpg
mbajtës material Fuchs MHL330
më shumë »
4262264.jpg
largpamës mbajtës Merlo P38.13
më shumë »
4262260.jpg
Excavator Mini ekskavator Mobile Yanmar B55W-1
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .