Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

dypamaq servicios tecnicos industriales s.l.

logo dypamaq servicios tecnicos industriales s.l.
logo dypamaq servicios tecnicos industriales s.l.
dypamaq servicios tecnicos industriales s.l. nga Zaragoza:

Empresa de reparación y mantenimiento de maquinaria industrial.

Herr Daniel Sanz
Crtra Logroño Pol el olivar nave 20
50011 Zaragoza
Spanjë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Set i makinës së palosshme dhe qethja prej 2 mts
Set i makinës së palosshme dhe qethja prej 2 mts Ajial y Geholz PPH50 y 2000x4mm

Pair of folding machine and 2-meter shear Folding machine of 50 tons of force and 2100 mm of folding. Electronic positioner for rear stop ax ...

Dërgoni kërkesën për dypamaq servicios tecnicos industriales s.l.:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Set i makinës së palosshme dhe qethja prej 2 mts Ajial y Geholz PPH50 y 2000x4mm

Pair of folding machine and 2-meter shear Folding machine of 50 tons of force and 2100 mm of folding. Electronic positioner for rear stop axis "x" and for bending axis "y". Possibi......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153