Profili i Dealer

TARIMAR nga Kocaeli

TARIMAR


Herr BARIS GENCER

Cerkesli IMES OSB MaH. Street No.3 Dilovasi Kocaeli TURKEY 7th
41400 Kocaeli

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


TARIMAR is a poultry & greenhouse equipment producer in Kocaeli, Turkey

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4256529.jpg
PRESHT SHUMCH TRUMPF TruPunch 3000
më shumë »
Dërgoni kërkesën për TARIMAR

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4256529.jpg
PRESHT SHUMCH TRUMPF TruPunch 3000
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .