Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
TARIMAR nga Kocaeli:

TARIMAR is a poultry & greenhouse equipment producer in Kocaeli, Turkey

Herr BARIS GENCER
Cerkesli IMES OSB MaH. Street No.3 Dilovasi Kocaeli TURKEY 7th
41400 Kocaeli
Turqi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
PRESHT SHUMCH
PRESHT SHUMCH TRUMPF TruPunch 3000

The machine hours: 11300 . Control : BOSCH MTX control CMP70 PC Windows XP , Hard disk 2GB , Display 17" , DVD and USB . Location: Europe – ...

Dërgoni kërkesën për TARIMAR:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
PRESHT SHUMCH TRUMPF TruPunch 3000

The machine hours: 11300 . Control : BOSCH MTX control CMP70 PC Windows XP , Hard disk 2GB , Display 17" , DVD and USB . Location: Europe – Turkey, Dilovasi 41455 (near Istanbul) ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153