Profili i Dealer

Yapsan Sanayi ve ticaret -Hulki çakır nga Konya

Yapsan Sanayi ve ticaret -Hulki çakır


Herr Mehmet Çakır

Resul sok no 16
42040 Konya

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


2.el ve sıfır makine alımı ve satımı

Sıfır ve 2. El Makine Alımı ve Satımı yapmaktayız.Özellikle saç işleme makineleri tamir revizyon servis ve satışı ayrıca sıfır makine satışı yapmaktayız.

Dërgoni kërkesën për Yapsan Sanayi ve ticaret -Hulki çakır

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .